Naša domovina – moja varnost

Podrobnosti dogodka

• Datum:
  • Kategorije:

Kulturno naravoslovno društvo Naša zemlja za šolsko leto 2022/2023 razpisuje literarni, likovni in fotografski natečaj
“Naša domovina – moja varnost”

Fotografski natečaj je namenjen učencem od 3. do 9. razreda osnovnih šol in dijakom srednjih šol. Člani društva pričakujemo iz vsake sodelujoče šole v naši državi in iz zamejstva največ tri fotografije iz posameznega oddelka.

Izdelek je lahko v barvni ali črno-beli tehniki.

Tema za fotografske izdelke je predstavitev različnih varnostnih situacij bližnjega ali širšega okolja avtorja. Ozrite se naokrog in poiščite zanimive posnetke, ki poudarjajo pomembnost varnosti ali tudi nevarne situacije na cesti, pri športnih dejavnostih, na poti v šolo in iz nje, v naravi, med živalmi… .

K fotografiji mora biti čitljivo, s tiskanimi črkami izpolnjen in dodan prijavni obrazec.

Rok za oddajo del na ravni šole je 15. april 2023.

Za tisk fotografij bo poskrbel mentor natečaja, profesor Miha Golob. Vse zainteresirane za sodelovanje vabim, da me kontaktirajo preko e-pošte (miha.golob@smgs.si).

Prijavni obrazec in celoten razpis natečaja lahko prenesete spodaj:

Datoteka

(Skupno 330 obiskov, današnjih obiskov 1)